AZ EN RU
WhatsApp Facebook Instagram
Ana Səhifə / Bloqlar / Hüquqi məsləhətlər

Hüquqi məsləhətlər

Vergi, şirkət qeydiyyatı, miqrasiya və kommersiya hüququ üzrə praktik izahlar və rəsmi mənbələrə əsaslanan bələdçilər.

Hamısı Hüquqi məsləhətlər Hüquq xəbərləri
Azərbaycanda vergilər: mədən vergisi. - Hüquqi məsləhətlər | Attorney.az

Feb 28, 2026

Azərbaycanda vergilər: mədən vergisi.

Azərbaycanda vergilər: yol vergisi. - Hüquqi məsləhətlər | Attorney.az

Feb 27, 2026

Azərbaycanda vergilər: yol vergisi.

Torpaq vergisi 2026: hesablanma və ödəniş qaydaları - Hüquqi məsləhətlər | Attorney.az

Feb 27, 2026

Torpaq vergisi 2026: hesablanma və ödəniş qaydaları

Azərbaycanda vergilər: sadələşdirilmiş vergi. - Hüquqi məsləhətlər | Attorney.az

Feb 23, 2026

Azərbaycanda vergilər: sadələşdirilmiş vergi.

Əmlak vergisi 2026: dərəcələr və hesablanma - Hüquqi məsləhətlər | Attorney.az

Feb 18, 2026

Əmlak vergisi 2026: dərəcələr və hesablanma

Azərbaycanda vergilər: Aksizlər. - Hüquqi məsləhətlər | Attorney.az

Feb 18, 2026

Azərbaycanda vergilər: Aksizlər.

ƏDV 2026: qeydiyyat, 18% dərəcə və hesabat - Hüquqi məsləhətlər | Attorney.az

Feb 17, 2026

ƏDV 2026: qeydiyyat, 18% dərəcə və hesabat

Azərbaycanda vergilər: hüquqi şəxslərin mənfəət vergisi. - Hüquqi məsləhətlər | Attorney.az

Feb 17, 2026

Azərbaycanda vergilər: hüquqi şəxslərin mənfəət vergisi.

Azərbaycanda vergilər: fiziki şəxslərin gəlir vergisi. - Hüquqi məsləhətlər | Attorney.az

Feb 16, 2026

Azərbaycanda vergilər: fiziki şəxslərin gəlir vergisi.

Azərbaycanda vergilər: biznes və fiziki şəxslər üçün ümumi baxış. - Hüquqi məsləhətlər | Attorney.az

Feb 16, 2026

Azərbaycanda vergilər: biznes və fiziki şəxslər üçün ümumi baxış.

Xarici məhkəmələrin kommersiya mübahisələri üzrə qərarların Azərbaycanda tanınması və icrası - Hüquqi məsləhətlər | Attorney.az

Sep 08, 2025

Xarici məhkəmələrin kommersiya mübahisələri üzrə qərarların Azərbaycanda tanınması və icrası

Viza Azərbaycan - Hüquqi məsləhətlər | Attorney.az

Sep 08, 2025

Viza Azərbaycan

Lisenziya tələb olunan fəaliyyət növləri 2026 - Hüquqi məsləhətlər | Attorney.az

Jul 28, 2025

Lisenziya tələb olunan fəaliyyət növləri 2026

Azərbaycan Respublikasında Filial Qeydiyyatı - Hüquqi məsləhətlər | Attorney.az

May 04, 2025

Azərbaycan Respublikasında Filial Qeydiyyatı

Azərbaycan Respublikasında MMC qeydiyyatı proseduru - Hüquqi məsləhətlər | Attorney.az

Apr 20, 2025

Azərbaycan Respublikasında MMC qeydiyyatı proseduru